1984
![](https://www.badminton.org.il/wp-content/uploads/2010/01/page_p12.jpg)
גם הפעם אליפות הפועל פתוחה נערכה בשדות ים- מרכז הימי קיסריה, אך הפעם האירוע חולק לסדרה של 5 תחרויות נפרדות – ילדים, נוער, ותיקים ובוגרים, משפחות ואלה נפרסו בין פברואר לבין יוני.
המשך לקרוא …
אתר הבדמינטון של מועדוני הצפון
גם הפעם אליפות הפועל פתוחה נערכה בשדות ים- מרכז הימי קיסריה, אך הפעם האירוע חולק לסדרה של 5 תחרויות נפרדות – ילדים, נוער, ותיקים ובוגרים, משפחות ואלה נפרסו בין פברואר לבין יוני.
המשך לקרוא …